Popis nabízeného souboru

09.07.2013 17:26

Šest leptů, velikosti 150x85 mm, vytvořil Oldřich Kulhánek pro 34. svazek mé edice: E. A. P.: Případ pana Valdemara. Kromě 69 bibliofilií bylo vytištěno 30 souborů na staré ruční papíry Ullersdorf. Nyní mi v archivu sbírky zbývají poslední výtisky s čísly 1 – 3. Do nabídky zařazuji ex. č. 3.

Formát souboru 26,5x18,5 cm, obálky jsou výtvarníkem vlastnoručně podepsány, následuje přílohová tiráž a šest leptů, všechny signované a číslované 3/30.  Cena 12 tisíc. Rezervováno. 

V archivu mi v době zveřejnění nabídky zůstávají z uvedeného edičního projektu ještě tři bibliofilie v uměleckých knižních vazbách. Ex. č. 1 a 2 vyvázané panem profesorem Jindřichem Svobodou a č. 6 v celopergamenové vazbě od Františka Jelínka. Není vyloučeno, že v budoucnu tuto mou nabídku rozšířím o dvojku nebo šestku.

=======================================

Dne 5. ledna 2016 jsem k výše uvedené nabídce publikované dne 9. 7. 2013 připojil stručný řádek:

"O tom, jak rezervace a následný prodej probíhaly, si návštěvník této stránky může přečíst v mé "Zkušenosti s ...." v úvodu rubriky".

+ novou nabídku:

Do prodejní nabídky nyní zřazuji soubor č. 2. Od výše nabízeného se liší pouze číslováním. Inflace sice stoupá jen mírně, přesto svůj cenový požadavek zvyšuji na 17 tisíc. Osobní odběr je podmínkou.

======================================

Post scriptum dne 27. 8. 2018:

Detailně popsaná "Zkušenost s ..". byla pro mne nemilým překvapením. S takovým jednáním od náhodného "zájemce" jsem se setkal poprvé od mých sběratelských aktivit datujících se do začátku 70. let minulého století. Jinou nemilou zkušenost, s jedním galeristou a v nesrovnatelně vyšší cenové hladině,  jsem učinil zhruba před deseti lety. Ta byla, díky zapojení "orgánů činných v trestním řízení" pro mne řádně ukončena. Po nějakém čase jsem podrobný popis kauzy odstranil z mého tehdejšího webu. Šetření v aktuální záležitosti zůstalo "na půli cesty", grafické listy OK mi však byly vráceny. Proto jsem se před nedávnem rozhodl  "Zkušenost s ... " z webu odstranit.